Víme, že není snadné, aby se člověk neustále usmíval, ale pokud to jenom trochu jde, berte život s nadhledem. Nenechte se zbytečně vyvést z míry, nestresujte se, myslete pozitivním směrem. Uvidíte, že vše bude lepší. Na všem hledejte to pozitivní. Vše se dá vyřešit, ale získat něco nebo někoho zpět, to už je složitější, takže se ničeho a nikoho nezbavujte v návalu vzteku či úzkosti…

Zavedli jsme novou sekci Videa, kde bychom chtěli postupně přidávat zábavná videa nejen z oblasti stěhování, takže pokud máte nějaké náměty, určitě nám napište, rádi nějaká videa dohledáma a umístíme. I stěhováci jsou hlavně lidé, kteří vám chtějí pomoci a pokud vše proběhne v dobré náladě, ubere vám to zbytečné obavy, že by se mohlo něco stát.

Jak stěhovat vířivku? Inspirujte se v minulosti…

První videem je stěhování vířivky. Video je vtipně doplněno o ukázky ze Starého Egypta. Že by zde byla čerpána inspirace?

Kůlna

Podobný způsob zvolili i další představitelé krátkého videa, kteří při stěhování kůlny rovněž použili kůly, po kterých kůlnu posouvali na místo určení.

Stěhování na intru

A jak to dopadne, když se na stěhování vrhnou učivem naplnění studenti? No postel se asi na nové místo určení nedostala a pokud ano, tak už leda jako topivo…