Advent bez dřiny

S blížícím se adventním obdobím máte jistě mnoho myšlenek a starostí, které se týkají vánočního shonu. Pokud se vám do tohoto času namíchala i jiná záležitost, například stěhování, pak to určitě není nic záviděníhodného.

To ale neznamená, že to nejde nijak vyřešit. Naopak. Nechte tyto záležitosti na odborníky. Stěhováci vám pomohou i během adventního období, takže se budete moci věnovat pouze přípravám na Vánoce. Stěhování případně vyklízení obstarají pracovníci z vámi vybrané firmy.

Kontaktujte nás včas

Nemůžeme mluvit za všechny firmy, ale u nás ve Stěhování bez dřiny se vám budeme věnovat i v tomto náročném čase. Máme ale malý požadavek a to, abyste vše řešili včas resp. abyste nás kontaktovali s dostatečným předstihem, který zajistí naplánování akce. Nesmí se totiž podcenit, aby při samotném stěhování nedošlo k nečekaným problémům.

Co je důležité zmínit, je mimo jiné i to, že u nás se nemusíte bát, že byste po skončení akce platili jinou částku, než bylo dopředu domluveno. Se zákazníky jednáme férově a dopředu vědí, jak bude akce probíhat a za jakých podmínek.

Přejeme vám krásný adventní čas a jsme připraveni vám pomoci s jakoukoli stěhovací akcí.

Tým ze Stěhování bez dřiny