Skip to main content

Domluvíme se

Domluvíme se

Dnešní článek nebude o schopnosti mluvit cizí řečí. Zabrousíme do jiné problematiky. Moderní doba totiž přináší kromě pozitiv i mnohá negativa. Dříve platily ústní dohody, dnes se často bohužel nedodrží ani to, co je sepsané na papír…

Krásné vánoční svátky 2024

Krásné vánoční svátky 2024

Dovolte nám, abychom vám touto cestou popřáli krásné a pohodové vánoční svátky, které se po roce opět blíží. Již příští víkendovou neděli nás čeká Štědrý den. Těšíte se?

Krásné Vánoce 2023

Krásné Vánoce 2023

Jaké budou letošní Vánoce? To zatím nevíme, ale Štědrý den tu bude co nevidět. Při pohledu z okna je ale jasné, že bílé Vánoce opět nebudou, alespoň na většině území naší republiky. To ale není důvod, proč si Vánoce neužít.

Ochotný a spolehlivý K&K Team

Ochotný a spolehlivý K&K Team

Problémy s autem má čas od času každý. Dnes přinášíme malou ukázku od jednoho z našich návštěvníků. Tak jsem se po covidu vydal s rodinou na nákupy do Hradce Králové. Všichni natěšení, dokonce i já, což je co říci, protože nákupy a chození po obchoďácích nesnáším 🙂

Adventní období v nové době…

Adventní období v nové době…

První adventní týden se rozeběhl. V normální době bychom řešili zejména výzdobu interiéru a exteriérů domů, nákup vánočních dárků… Ale již druhým rokem nám tento čas narušuje koronavirová epidemie. My ze Stěhování bez dřiny vám přejeme hodně sil a pozitivní energie, abyste toto složité období zvládli, jak jen to situace dovolí.

Krásné Vánoce 2020

Krásné Vánoce 2020

Už jen týden a zejména děti se dočkají svého možná nejoblíbenějšího dne v roce. U nás dospělých je to složitější, protože náhled na tento den resp. celé vánoční období se mění s věkem a také životními událostmi, které mohou vzpomínky na Vánoce spíše zkomplikovat.

Buďme optimisty

Buďme optimisty

Situace s koronavirem se komplikuje, což s sebou přineslo nová vládní opatření, která omezují různé obory a oblasti lidského života nejen v České republice. Čísla nejsou dobrá, ale důležité je myslet pozitivně (ačkoliv je toto slovo nyní spíše na černé listině) a být optimisty.

Náročné období pro všechny

Náročné období pro všechny

Nouzový stav pokračuje a lidé v naší republice stále žijí v omezení, která nás ovlivňují jak po osobní, tak i pracovní stránce. Asi není osoby, kterou by koronavirová epidemie v nějakém stylu nepotkala.

Krásné Vánoce 2019

Krásné Vánoce 2019

Zbývá už jen pár dní a bude tu Štědrý den, na který se těší nejvíce ti nejmenší, ale věříme, že si jej užijete i vy dospěláci, rodičové, prarodičové… Někoho možná ještě čeká nákupní „šílenství“ na poslední adventní neděli. Pokud mezi takové patříte, pak vám držíme palce, ať to zvládnete bez úhony a zbytečných stresů.

Krásné Velikonoce 2019

Krásné Velikonoce 2019

Rádi bychom vám popřáli krásné a pohodové Velikonoce, které nás čekají následující prodloužený víkend. Počasí by mělo vyjít, takže je na vás, jak toho využijete, zda tradiční „pomlázkovou“ formou, nebo třeba rodinným výletem.