Skip to main content

Není nafta, jako nafta…

Není nafta, jako nafta…

Velikonoce jsou svátky, které si většina z nás dokáže užít rozhodně jiným způsobem, než jedna naše zákaznice, která si bohužel při spěchu zaměnila tankovací stojan… Jak se to celé seběhlo? Podařilo se věc vyřešit? S autoservisem K&K team Hořice ano!

Autoservis jako srdeční záležitost

Autoservis jako srdeční záležitost

Mi Pražáci to máme těžký… Kamkoli přijedeme a porouchá se nám auto, tak při pohledu na naši SPZku hned obdržíme jako dárek horskou přirážku. Samozřejmě, že ne vždycky, ale občas to stojí vážně za to. Můj příběh je ale opačný…

Co to bliká za kontrolku?!

Co to bliká za kontrolku?!

Motoristé se dělí na několik skupin – opravdový odborníci, „odborníci“ a laikové. To je takové asi nejvíce zjednodušené rozdělení. Doby, kdy domácí dílny a garáže žily naplno různými opravami svépomocí jsou už ale většinou pryč.

Autoservis pro každého

Autoservis pro každého

Vlastníte osobní, nákladní vozidlo, dodávku, motocykl? Čas od času jistě řešíte menší či větší problémy, které s automobilovým odvětvím souvisejí. Již dávno jsou pryč doby, kdy si lidé auta opravovali sami doma. Moderní vozidla jsou plná elektroniky, takže návštěva autoservisu je často nutností.

Odborné čištění DPF filtrů

Odborné čištění DPF filtrů

Která kontrolka to zase svítí a co to znamená? Vyznat se v moderních vozidlech, to už je umění. Většina oprav je tak nutných řešit přímo v servisu, abyste vaše auto ještě více nepoškodili. S tímto asi těžko někdo něco udělá. Domácí autodílny tak pomalu a jistě ustupují, protože mít potřebné vybavení pro napojení elektroniky atp., […]

Spolehlivý Autoservis K&K team

Spolehlivý Autoservis K&K team

Chodíte pravidelně k lékaři? Určitě se najde velké množství z vás, kdo jezdí k lékaři i mimo místo svého bydliště, zejména co se týče specialistů. Zkrátka, pokud narazíte na odborníka, u kterého jste spokojeni, neřešíte vzdálenosti. Podobně je to i s autoservisem.

Užijte si nablýskané auto

Užijte si nablýskané auto

Pamatujete si ještě na ten pocit, když jste si poprvé sedli do svého nového, naleštěného a vyvoněného auta? Tento pocit je nezapomenutelný. Připomenout si jej však můžete. Věnujte svému autu trochu času a následně si užijte své nablýskané auto, které bude vypadat skoro jako nové.

Nechte si vyměnit motorový olej odborník

Nechte si vyměnit motorový olej odborníky

Jestliže jste opravdu blázen do svého auta, či do všech aut jako do celku, určitě se o své autíčko velmi pečlivě staráte. Často si však lidé představují pod pojmem „péče o čtyřkolého miláčka“ pouze starostlivost o jeho zevnějšek. Myčka automobilů, čištění potahů, nebo třeba alu-disky na kola, to je pro takovéto motoristické fanatiky naprosto běžná […]

Autopotahy vhodné pro řidiče

Autopotahy vhodné pro řidiče

Na světě existují povolání, která vyžadují, aby jejich vykonavatel trávil ve svém autě více času, než doma. Nejedná se pouze o řidiče kamionu, jedná se naprosto spolehlivě i o řidiče osobních aut – podnikatele, řečníky a další, jejichž přítomnost je často s nějakých důvodů žádána každým dnem v jiném městě a místě.