Advent 2021

První adventní týden se rozeběhl. V normální době bychom řešili zejména výzdobu interiéru a exteriérů domů, nákup vánočních dárků… Ale již druhým rokem nám tento čas narušuje koronavirová epidemie. My ze Stěhování bez dřiny vám přejeme hodně sil a pozitivní energie, abyste toto složité období zvládli, jak jen to situace dovolí.

Služby naší stěhovací firmy je možné objednávat i v adventním období. Po předchozí domluvě stanovíme vhodný termín a akce proběhne dle aktuálních protiepidemiologických opatřeních.

Víte, že vás v prosinci čeká stěhování? Nemáte ještě zajištěno, jakým stylem vše obstaráte? Rádi vám pomůžeme, ale kalendář se plní, takže je třeba nás kontaktovat s dostatečným předstihem, abychom mohli najít datum, které bude pro obě strany vhodné. Vždy se snažíme zákazníkům vyhovět. Právě díky tomu máme pozitivní zpětné vazby a klienty, kteří se k nám vrací, případně naše stěhovací služby doporučují svému okolí. Reklama, která je opravdová a které si moc vážíme.

Pokuste se tedy zapomenout, alespoň na chvíli, že nás trápí nějaký vir a užijte si chvíle se svými blízkými. Zdraví a rodina je to nejdůležitější, co na světě máme.

Příjemný adventní čas přeje parta ze Stěhování bez dřiny.