Stěhování hradů a zámků

Hrady a zámky – tak takové stěhovací akce bychom mohli realizovat častěji. Ano, je to sice náročná záležitost a je třeba být ještě více obezřetnější, než u „obvyklých“ akcích, ale zase to nádherné prostředí za to stojí. Často se dostaneme do míst, která běžný člověk jentak neuvidí a vidíme starožitnosti, co vidíme – my na ně saháme, které takto zblízka vidí málokdo. Zkrátka stěhování hradů a zámků, to je něco nepopsatelného.

Archivy a muzea

Nechtěli bychom se dotknout ani dalších objektů, které jsou neméně zajímavé. Příkladem takových stěhovacích akcí jsou muzea, archivy, knihovny nebo depozitáře. Ale obecně vzato, každé stěhování je jedinečné a přináší spoustu zajímavých informací do našeho života. I při stěhování bytu či rodinného domu často narazíme na věci, které mají zajímavou minulost. Zkrátka naše řemeslo je krásné a pokud se dělá s radostí a pozitivním myšlením, tak je to pro obě strany jen a jen přínosné.

Není to tak dávno, co jsme stěhovali orchestrion, který se měl původně vyskytnout v „hlavní“ roli seriálu Chalupáři. Jeho majitel pan Laštovička nám ale sdělil spoustu zajímavostí týkající se právě natáčení, protože on sám poskytl několik námětů tvůrcům populárního českého seriálu.

Starožitnosti v bezpečí

Naše firma Stěhování bez dřiny má dlouholeté zkušenosti a to i se stěhováním starožitností a uměleckých předmětů nejen na zámcích, hradech, muzeiích, ale i v domácnostech. Vždy dbáme na maximální bezpečnost, aby nedošlo k žádnému poškození při manipulaci či převozu. A jsme rádi, že naše služby zpětně oceníte i vy, naši zákazníci, buď osobním či písemným poděkováním. To nám přináší další síly do nových stěhovacích akcí. Děkujeme.