Bezpečné stěhování

Náročná doba pro nás pro všechny stále pokračuje. Vydržme a pojďme s tím bojovat každý za sebe a každý s cílem zabezpečit sebe a své blízké. To znamená, že ať už jsou vládní nařízení jakákoli, pojďte se chovat zodpovědně k sobě a svému okolí.

V naší stěhovací firmě každý den desinfikujeme vozový park, vybavení, dílnu… Při stěhovací akci dodržujeme veškerá hygienická opatření. Se zákazníky konzultujeme, jestli nejsou v karanténě, případně, zda nebyli v kontaktu s někým nakaženým. V takovém případě se snažíme domluvit jiný termín stěhovací akce, protože je třeba toto brát vážně a neriskovat rozšíření této nákazy, která nás trápí již rok a pokud s ní nebudeme bojovat poctivě všichni, tak se jí jentak nezbavíme.

Zdraví je jen jedno

Někdy to může znamenat komplikace, ale zdraví by mělo být na prvním místě. I nadále však platí, že se zákazníkům snažíme vyjít maximálně vstříc, takže vždy uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni. Buď vše zajistíme našimi silami, případně, pokud víme, že něco není možné z naší strany realizovat, tak poradíme jiné možnosti.

Pohyb na čerstvém vzduchu

Buďte na sebe opatrní, dbejte na doporučení odborníků a hlavně mějte pozitivní myšlení. Když to počasí a čas dovolí, udělejte si čas na procházku v přírodě mimo velké skupiny lidí, i to má velký vliv na duševní a fyzické zdraví.

Stěhujeme i v nouzovém stavu

Firma Stěhování bez dřiny je připravena na vaše akce – kontaktujte nás pro bližší informace na webu www.stehovanibezdriny.cz.