Fotbalové MS v Rusku 2018

14.6.2018 – pro fotbalové fanoušky po celém světě významné datum, jelikož začíná další fotbalové MS, které se v tomto roce odehraje v Rusku. Právě dnes odstartují zápasy duelem domácího celku proti Saudské Arábii. Máte rádi fotbal, ale zároveň se potřebujete přestěhovat? My za vás toto dilema vyřešíme.

Stěhování bez dřiny zajistí vaši stěhovací akci klidně i po dobu fotbalového MS, ať už se bude hrát jakýkoliv zápas. Nechcete si ho nechat ujít? Tak si objednete stěhovací firmu a nechte vše na nás a v klidu se podívejte na zápas, který budete chtít.

Poté, co si společně upřesníme vaši zakázku, kterou naceníme takovým způsobem, že budete dopředu vědět, kolik vás akce bude stát. Neděláme to jako některé jiné pochybné firmy, které na začátku účtují malou částku a když zakázku získají, tak ji na konci navýší o skryté poplatky.

Chcete se dozvědět víc o naší firmě? Projděte si naše webové stránky www.stehovanibezdriny.cz, nejsme vymyšlená firma, na fotkách a videích uvidíte naše pracovníky, kteří přijedou i na vaši akci, nejsou to žádní herci, ani stažené fotografie z internetu. Jsme reálná rodinná firma, která chce nabídnout svým zákazníkům to nejlepší. Jsme rádi, že se nám to dlouhodobě daří a máme velké množství spokojených zákazníků, ať už v kategorii stěhování domácností, tak i firem či státních institucí.