Stěhování kancelářského vybavení

Pokud se začne mluvit o stěhování, pak si většina lidí vybavení hlavně stěhování bytů a domů. Ale tato „problematika“ se netýká pouze domácností. Řešit ji musí i firemní klientela. Jednak to je stěhování skladů, ale samozřejmě i kancelářských prostor.

Oproti domácnostem je třeba danou akci ještě více naplánovat, protože se musí vzít v potaz skutečnost, že se jedná o prostory nutné pro chod dané společnosti. Pokud tedy stěhujeme kanceláře fungující společnosti, musíme společně najít takový termín a čas, které co nejméně (ideálně vůbec) zasáhne do pracovního režimu. V tomto směru je parta ze Stěhování bez dřiny flexibilní a vždy se snaží zákazníkům vyhovět. Časté jsou tak víkendové akce, nebo třeba stěhování v odpoledních či večerních hodinách.

Technické vybavení jako v bavlnce

Kromě nábytku se stěhuje třeba i elektronika. To ale není vůbec žádný problém, pokud máte vhodné obalové materiály. Pak je po celou dobu stěhování kancelářská technika v bezpečí.

Stěhování firem vyžaduje zkušenosti. Zvolit vhodné vybavení, vozidlo, pracovní skupinu a již zmíněné plánování. Svěřte svoji akci odborníkům, kteří mají dlouhodobé zkušenosti v oboru. Tým Stěhování bez dřiny vás nezklame!