Stěhování bez dřiny - zajistíme pro firmy i rodiny.

Stěhování bez dřiny – zajistíme pro firmy i rodiny. Nebudete se muset stresovat, jestli vám přijdou pomoci známí, jestli vám klapne auto, nebo si brát volno z práce. Domluvíme se na postupu, co a kdy se přestěhuje, jak se co připraví a veškerou těžkou práci za vás obstaráme.

Stěhovací služby v různých lokalitách

Své služby nabízíme v mnoha lokalitách naší krásné české země. Mezi naše spokojené zákazníky (firmy i domácnosti) patří obyvatelé měst jako například Hradec Králové, Trutnov, Jičín, Poděbrady, Liberec, Náchod a mnoho dalších.

Neřešíme důvody, proč se stěhujete. My řešíme zejména to, aby stěhování proběhlo hladce a bez zbytečných komplikací. S každým jednáme férově a snažíme se o jeho maximální spokojenost. Víme, že spokojený člověk je ta nejlepší možná reklama.

Prezentujeme sami sebe

Na nic si nehrajeme. Na našich stránkách prezentujeme vlastní pracovní skupiny i auta, stejně tak jako ukázky námi realizovaných vyklízecích a stěhovacích akcí. A že jsme jich za léta naší činnosti stihli opravdu dost, od menších zakázek až po náročnější akce typu stěhování cenných předmětů a starožitností na zámcích, hradech či v muzeích.

Možná vám to přijde samozřejmé, ale to co jsme psali v předchozím odstavci neplatí vždy. Některé firmy mají vyumělkované fotografie plné „herců“, pyšní se vozovým parkem, který sami vůbec nevlastní a hýří pozitivními recenzemi, který mají ke skutečnosti dost daleko.

Za nás zkrátka mluví dobře odvedená práce a jsme na to pyšní.

Se stěhováním se obraťte na nás – pracovní partu Stěhování bez dřiny.