Odborné čištění DPF filtrů

Která kontrolka to zase svítí a co to znamená? Vyznat se v moderních vozidlech, to už je umění. Většina oprav je tak nutných řešit přímo v servisu, abyste vaše auto ještě více nepoškodili. S tímto asi těžko někdo něco udělá. Domácí autodílny tak pomalu a jistě ustupují, protože mít potřebné vybavení pro napojení elektroniky atp., to je již dost nákladné. Podobně je tomu v případě problémů se zanesenými filtry pevných částic.

K čemu ty filtry vůbec jsou…?

DPF, FAP, SRC… to jsou různá označení, která běžným lidem nic moc neřeknou. Upřímně, kdo z nás ví, co to vůbec filtr pevných částic je a co má na účel. Ať už je to jakkoli je to důležitý prvek osobního i nákladního vozidla, ale i strojů jako jsou kombajny, traktory, bagry…

Ušetřete vyčištěním filtru

Nový filtr pevných částic znamená velký zásah do peněženky. Řešením tak je vyčištění DPF filtrů. Pokud tuto činnost svěříte odborníkům, pak ušetříte a filtr vám bude sloužit ještě mnoho dalších kilometrů.

Odborníci z hořického autoservisu

Výhodou u této služby je i skutečnost, že se nemusíte obrátit na firmu či autoservis přímo ve vašem okolí. Pokud objevíte zajímavou a výhodnou nabídku i jinde, tak si ověřte, zda je možné jim filtr například zaslat spediční společností, nechat jej vyčistit a poslat zpět. Ano, takové možnosti firmy nabízí. Mezi ně se řadí i Autoservis K&K Team Hořice, který nabízí nejen čištění DPF filtrů, ale komplexní služby, včetně demontáže, montáže a diagnostiky.

Kromě základních služeb lze objednat i express čištění, kdy je nutné filtry nebo katalyzátory menších i větších rozměrů vyčistit okamžitě.