Stěhování do novostavby

Plánované stěhování je radost. Zvláště, když je to ten případ, kdy si stavíte nový dům, který si uzpůsobíte přesně vašim představám. A ten pocit, kdy už se blížíte k vytouženému cíli… To už je opravdu jen krůček a můžete být v novém bydlišti. Ale i tento poslední krok je třeba mít zajištěný. Pro přestěhování potřebného vybavení se nebojte obrátit na stěhováky.

Kdy je vhodná doba? No určitě s předstihem. Protože kvalitní stěhovací tým má termíny často plné na několik týdnů dopředu. Navíc je potřebný prostor k tomu, abyste si vše dopředu upřesnili a naplánovali.

Stěhování na poslední chvíli a narychlo, to není nic, co byste chtěli. Takto to většinou bývá v případech, kdy si stěhování obstaráte sami přes své známé. V daný den zjistíte, že někdo nemůže a už je tu ten obávaný stres, jak to nakonec bude. Zbytečně se taháte s těžkými věcmi a hrozí, že si poškodíte jak své zdraví, tak i třeba něco na novostavbě a to nechcete.

Stěhovací parta ze Stěhování bez dřiny nabízí profesionální a léty ověřené služby. Nemáte se čeho bát, na nic si nehrají. Co slíbí, to splní a zároveň i poradí, jak vše nejlépe připravit v místě nakládky i vykládky.

Naceníme vaši stěhovací akci

Oslovte je s vaší poptávkou. Vyplnění nezávazného formuláře na stěhovací či vyklízecí akci je snadné a na jeho základně budete kontaktováni pro upřesnění a stanovení cenové kalkulace.

Držíme vám palce, aby stavění probíhalo bez komplikací a těšíme se na vaši poptávku.

Tým ze Stěhování bez dřiny.