Stěhování křehkých předmětů

Každá stěhovací akce je jiná. Někdy se jedná o přestěhování nábytku, jindy spotřebičů. Někdo to mohou být krabice plné oblečení, knih a podobných předmětů. Výjimkou ale nejsou ani akce, kdy se stěhují křehké věci, cennosti a starožitnosti

Zodpovědný přístup všech pracovníků

V těchto případech je o to více důležitá příprava celé stěhovací akce. Dopředu je třeba si určit do jakého obalového materiálu se věci ochrání, jak početná má být skupina pracovníků, nebo třeba jak danou věc ukotvit ve stěhovacím vozidle.

Laik by se tímto možná tolik nezabýval, ale spolehlivá a profesionální stěhovací společnost to řeší automaticky. Cílem je přeci spokojený zákazník, který má během stěhování řešit cokoli jiného, než jen stres, zda se daná věc rozbije.

Stěhováci ze Stěhování bez dřiny si poradí se vším. Nabízí individuální přístup, 100% zodpovědnost a profesionalitu.

S námi se můžete spolehnout na to, že domluva platí a nic skrytého vám zpětně účtovat nebudeme. Pokud se během stěhovací akce objeví něco nového, vždy to prokonzultujeme. Nicméně právě z těchto důvodů děláme vše proto, abychom dopředu měli veškeré informace k stěhování a tím pádem nás ani vás nic nezaskočilo.