Stěhování pro firmy

Firma Stěhování bez dřiny nabízí své služby jednak pro domácnosti (byty, rodinné domy, chalupy), ale také pro firemní klientelu (kanceláře, sklady, penziony, hotely, školy, úřady…). Ke každé zakázce přistupujeme individuálně se stejným cílem – aby byl konečný zákazník spokojený.

Tomu odpovídá příprava stěhovací akce, do které zahrnujeme i tvorbu cenové nabídky. S naší firmou se nemusíte bát skrytých poplatků, na rovinu vám dopředu řekneme, co kolik stojí a jak se bude vaše akce pohybovat. Žádné peníze navíc po uskutečnění práce. A že víme, že takové praktiky stále provozuje mnoho firem, bohužel. Pro nás to ale není fér vůči našim zákazníkům a je to proti naší strategii a lidskému přístupu.

Jsme rádi za doporučení

My chceme, aby zákazník byl spokojený po všech stránkách a pokud tomu tak je, budeme rádi za jeho doporučení dalším zájemcům o stěhovací služby. To je totiž ta nejlepší reklama.

Objednání stěhování je jednoduché, připravili jsme pro vás nezávazný poptávkový formulář, kde vyplníte základní informace. O dalším postupu jste pak kontaktování telefonicky, případně emailem. Jestliže se cena a termín akce ukáže jako akceptovatelná pro vás jako zákazníka, přistoupíme k samotnému plánování, stanovení stěhovacího týmu a postupně i s přípravami akce „Kulový blesk“ 🙂

Super stěhovací parta

Nebojte, se stěhováním máme dlouholeté zkušenosti, odpovídající materiál a vybavení a v neposlední řadě spolehlivou partu stěhováků, kteří vás nezklamou.