Stěhování v horkých dnech

Je vám v posledních dnech horko? Není se čemu divit. Českou republiku zasáhlo tropické počasí. Teplotu nám navíc zvedají i rostoucí ceny… My pro vás máme i pozitivní zprávy. Pokud se chystáte na stěhování a nechcete se udřít a spíše se věnovat odpočinku někde u vody, nebo ve stínu, máme řešení.

Firma Stěhování bez dřiny funguje nezávisle na počasí. To si zkrátka nikdo nevybere. V zimě mohou být kruté mrazy, v létě nesnesitelné horko. Stěhování je ale práce jako každá jiná, takže nelze říct, že daný den se nepracuje, protože je teplo.

Zaškolení pracovníci

Pracovní tým je připraven na různé podmínky a ví, jak se v nich chovat, aby jednak byla provedená práce na co nejlepší úrovni a zároveň to nemělo vliv na zdraví. Ani my a určitě i vy zákazníci se nepřejeme, aby někdo z pracovníků došel k újmě na zdraví.

Jsme profesionálové, víme, jakou skupinu vybrat pro konkrétní stěhovací akci. Které pomůcky použít… a v neposlední řadě i to, že v podobných dnech je třeba dodržovat pravidelní pitný režim. Díky tomu jsme plní sil i v tomto horkém období.

S námi to máte jednoduché

Vaše námaha budou souviset pouze s tím, že nám zavoláte nebo vyplníte nezávislou poptávku na stěhovací akci. Poté se s vámi spojíme a domluvíme vše potřebné.

Pohodové léto přejí stěhováci z party Stěhování bez dřiny.