Vyklízení je nedílnou součástí nabídky služeb většiny stěhovacích firem. Nejinak tomu je i v případě firmy Stěhování bez dřiny, která nabízí zároveň vyklízení domů i bytů. I v tomto případě je pro vás připraven maximální komfort, abyste se nemuseli o nic starat.

Je to opravdu jednoduché, stačí když navštívíte webové stránky firmy Stěhování bez dřiny a vyplníte intuitivní online poptávkový formulář (buď na stěhovací, nebo na vyklízecí služby dle toho, co je pro vás aktuální). Následně vás již firma sama bude kontaktovat, abyste si společně celou akci prošli a mohla vám připravit konkrétní cenovou nabídku na vámi poptávané služby.

Samozřejmě je třeba uvést i lokalitu, tedy např. vyklízení Hradec Králové atp. I to je potřeba vědět kvůli cenové nabídce a časovému harmonogramu celé akce. Poté již uvedete bližší specifikaci vyklízecí akce – předběžný termín, o jaký objekt se jedná, zda se jedná o pozůstalost atp.

Vše je o individuální dohodě a nikde není napsáno, že se nemohou nabízené služby spojit. Objednat si tak můžete jak např. vyklízení Mladá Boleslav, tak i službu stěhování Mladá Boleslav. V místě nakládky tak proběhnou vyklízecí práce (případně i s úklidem dle dohody a potřeby) a následné přestěhování (např. části nábytku) na místo vykládky. Možností je vskutku mnoho.