I my máme samozřejmě rádi zábavu a legraci. Abychom vám zpříjemnili den, tak jsme hledali na internetu nějaké zajímavé a vtipné video souvistející s našim oborem. A co jsme našli? No přeci díl z oblíbeného kresleného televizního seriálu (známého především z večerníčků) A je to! A hádejte, jak se díl jmenuje?

Ano, jistě jste se trefili. Jedná se o díl Stěhování. Tento díl můžete shlédnout i zde pomocí prohlížeče z YouTube, který umožňuje přehrát videa z tohoto portálu i na jiných webových prezentacích.

Pat a Mat

Pat a Mat to je klasika, kterou asi zná každý. Ikdyž dnešní generace má asi trochu jiné hrdiny a možná pro ně tento formát není až tak atraktivní, přecijen 3D je 3D… Ale to jsme trochu jinde. Věřím, že seriál se musí líbit každému, jen si k němu musí najít cestu a v dnešní době je to spíše skrze internet…

No hoši mají výhodu, že nakládka probíhala v přízemí, to je hned o něčem jiném 🙂 Ale takových stěhovacích akcí  moc není a ani by to tak nešlo, to by ten nábytek vypadal, kdybychom se k němu při manipulaci takto chovali, že? 😉

Na druhou stranu to stěhovací vozidlo je vážně luxusní, takové mít, to by byla paráda. Jen trochu nepraktické pro stěhování takovéhoto množství vybavení.

No asi byste těžko něco podobného v reálu chtěli prožít, ale zde je to přeci jen pro legraci a my jsme se tedy zasmáli hodně. Stěhováci se zkrátka rádi baví a i práce má být zábavou, aby byla odváděna pořádně.

A na závěr i slíbené video…