Asi to nikdy nebude lepší, ale je těžké se s tím smířit. Ve všech oborech, stěhování nevyjímaje, existují firmy či jednotlivci, kteří chtějí být „vidět“ za každou cenu. K tomu pak používají i praktiky, které nejsou v souladu s dobrými mravy, v horším případě jsou ilegální. I my máme v tomto směru zkušenost a je třeba se bránit…

Nebudeme zde poukazovat na konkrétní firmy, ona potrefená husa se vždycky ozve… Spíše chceme poukázat na fakt, že v dnešní době je dobré si vše dostatečně prověřit, abyste se nenechali napálit od nějakého podvodníka.

Těžké to odhalit

Nám se v minulosti stalo například to, že se firmy na internetu prezentovali pod naším jménem, což není nic příjemného. Kdo by se radoval z toho, že mu konkurence kazí dobré jméno. Bohužel jsou lidé, kteří mají žaludek na to, aby se takto chovali a ve snaze urvat si nějakou tu zakázku na svojí stranu, dělají cokoliv, třebas i toto, že využijí dobrého jména jiné firmy nabízející stěhování a snaží se za ni vydávat. Lidé (zákazníci) to někdy nemusí ihned odhalit, a pak je poměrně těžké vysvětlovat, že s tímto naše firma nemá nic společného, zvláště, když se zpětně dozvídáme, že podobné „profi“ firmy odvádějí velmi nekvalitní práci.

Stěhování bez dřiny

Naše firma Stěhování bez dřiny je jen jedna a na našem jméně si zakládáme. Na trhu jsme již značnou dávku let a vždy se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc, protože u nás platí to, že náš zákazník je náš pán a my chceme, aby byl spokojený. To je cesta, abychom byli všichni spokojení. Rozhodně nechceme podnikat stylem, kdy bychom našim zákazníkům lhali a snažili se je oklamat. Taková cesta vede k zániku. Ikdyž, bohužel, existují výjimky, které i přes nekalé praktiky stále fungují a nabízí stěhovací služby v různých lokalitách. Věřme, že čas vše napraví. Musíme začít ale u sebe a dávat si dobrý pozor na to, koho si (na jakoukoliv) činnost objednáme.