Autoservis jako srdeční záležitost

Mi Pražáci to máme těžký… Kamkoli přijedeme a porouchá se nám auto, tak při pohledu na naši SPZku hned obdržíme jako dárek horskou přirážku. Samozřejmě, že ne vždycky, ale občas to stojí vážně za to. Můj příběh je ale opačný…

Stalo se mi to, když jsem byl v Jičíně u kamaráda. Ráno jsem chtěl odjet, ale nic. Můj Mustang si ani neheknul. Mrtvo, prostě nic… První co mne napadlo bylo, že se málokomu bude chtít v sobotu ráno hrnout do opravy Mustanga. Ale zadařilo se. Našel jsem si na internetu Autoservis K&K. Pán byl z Hořic. Hurá!

Takže pánové a dámy! Do hodiny byl na místě a s nevídanou výbavou. Za 20 minut mi bylo oznámeno, že je baterka kaput. Udivilo mě, že dokázal na otočku přivézt i vlek. Následně auto naložil, mě taky a hurá do servisu k nim do Hořic.

Tam zašel do skladu. Půjčil mi baterku, kterou tam měl jako náhradní. Nebyl to ten typ, co měl přímo být, ale na dojetí do Prahy stačila. Zaplatil jsem a odjel domů.

V Praze jsem zakoupil v pondělí novou a starou jsem mu za 10 dnů odvezl, když jsem jel do Hradce Králové.

Až potom jsem pochopil, že auto jsou srdeční záležitostí tohohle kluka. Měl totiž taky Mustanga. Je to možná divný, ale od té doby si servisuji pouze u něj. Je to levnější a hlavně on ty auta fakt miluje.

Ať se ti daří, Honzo.

Michal