Stěhujeme i v severní části naší republiky

Často nedokážeme docenit krajinu, ve které žijeme. Vybíráme si zahraniční destinace, ale přitom i u nás je mnoho míst, které stojí za navštívení. A pokud je někde těch míst více, pak je to samozřejmě i lákadlo pro trvalé bydlení. Příkladem je například oblast na severu okolo Liberce.

Máte-li rádi přírodu, pak byste se do těchto končin měli minimálně vydat na výlet. Výstup na Ještěd z kterékoli strany je nezapomenutelný. Na své si přijdete v letním i zimním období.

Služby pro firmy i domácnosti

Patříte mezi ty, kteří by se do Liberce chtěli nastěhovat? Nebo jste firmou, která do této oblasti plánuje expandovat a zřídit zde například novou kancelář, sklad či prodejnu? Pak se vám jistě bude hodit kvalitní a spolehlivá stěhovací firma, nemyslíte?

My vás nepodrazíme

Stěhování bez dřiny je parta, která vás nezklame. Od prvního kontaktu oceníte, že je myšleno zejména na to, aby byl zákazník spokojený a ušetřilo se mu nejen čas, ale i peníze. Nemusíte se bát toho, že to, co se domluví nakonec nabude platit. S tímto přístupem by to stěhováci daleko nedotáhli. Právě lidský a individuální přístup je základem toho, že na trhu se stěhováním působí již více než 30 let.

Některé firmy si vybírají, jaké akce jsou pro ně zajímavé a jsou třeba schopny kvůli lukrativnější nabídce odmítnout již domluvenou akci. Ano, i s tímto jsme se při naší činnosti setkali, že nám volají bezradní lidé, které podobní „experti“ nechali na holičkách. Z našeho pohledu je to nepředstavitelné a nechápeme, že takové firmy mohou dále působit. Vždyť spokojenost zákazníka by měla být na prvním místě. Jen takový pak vaši práci ocení a doporučí i svým známým, aniž by měl výčitky, zda udělal dobře.

S partou ze Stěhování bez dřiny se ničeho být nemusíte. Práci děláme spolehlivě a na profesionální úrovni.