Buďme optimisty

Situace s koronavirem se komplikuje, což s sebou přineslo nová vládní opatření, která omezují různé obory a oblasti lidského života nejen v České republice. Čísla nejsou dobrá, ale důležité je myslet pozitivně (ačkoliv je toto slovo nyní spíše na černé listině) a být optimisty.

Nebude to lehké, ale i tuto těžkou dobu jistě ustojíme, otázkou je, za jak dlouhou dobu a jaké to bude mít dopady. Každopádně to na nějaké roky dopředu ovlivní náš život a jen těžko se budeme dostávat do stejných podmínek jako tomu bylo před nástupem koronavirové epidemie.

Pojďme společně tento boj vyhrát, nemyslet jen na sebe, ale pomáhat svým blízkým a lidem okolo sebe. Ačkoli si můžeme každý myslet o současné situaci své, pojďme dodržovat potřebné hygienické normy a postupy, nechoďme do práce či mezi lidi s příznaky nachlazení, ale zároveň nezapomínejme i na to, že tu jsou jiné nemoci a není radno se vyhýbat plánovaným kontrolám u svého lékaře.

Naše parta ze Stěhování bez dřiny vše bedlivě sleduje a pokud to situace dovolí, vždy uděláme maximum proto, abychom pro vás zajistili přestěhování dle domluvených podmínek, aniž by to bylo v rozporu s nařízeními platnými v naší republice.

Držme si společně palce a pojďme toto složité období překousnout a vrátit se co nejdříve do „normálního“ života.

Vaši stěhováci