Dodržujeme hygienické postupy

Od pondělí 5.10.2020 bude vyhlášený podobně jako na jaře nouzový stav. Českou republiku tak čeká řada omezení, aby se zabránilo nekontrolovatelnému šíření koronaviru. Nebudeme zde hodnotit tuto situaci, zda jsou daná opatření přijatelná, nebo přemrštěná. My víme jedno, jako stěhovací parta jsme připraveni na svoji práci.

Myslíme na naše zaměstnance i zákazníky

Ať už jsme u nás ve firmě, nebo u zákazníků na stěhovací akci, vždy dbáme na přísná hygienická opatření, abychom z naší strany eliminovali možná rizika nakažení. Je to důležité jak pro chod naší firmy, tak samozřejmě i pro vás zákazníky.

Víme, že se nacházíme v nelehké době, proto vám díky našim službám chceme i nadále nabízet spolehlivé a profesionální služby, díky kterým si ušetříte starosti.

Ušetřete své síly i nervy

Nechte vaši stěhovací akci na naší partě, poznejte jaké to je stěhovat se bez dřiny. Dopředu budete vědět, jaké finance bude vaše akce obnášet. Naše slovo platí a zpětně neúčtujeme žádné skryté poplatky. Jsme firma, která vás chce přestěhovat, nikoli oškubat. Moc dobře víme, že spokojený zákazník je tou nejlepší reklamou.

Pokud možno poklidné podzimní dny přeje tým Stěhování bez dřiny.