Poskytujete zákazníkům služby v oblasti stěhování a rádi byste si nechali na podzim vyčistit interiér Vašich dodávek? V tom případě Vám velmi dobře poslouží služby společnosti Šachmat. Tato společnost se totiž zabývá čištěním interiérů aut Olomouc. Díky službám společnosti Šachmat můžete předejít rozmnožování se roztočů v interiérech Vašich stěhovacích vozů. Čištění interiérů vozů provádí společnost Šachmat pomocí tak zvaného extrakčního způsobu.

Jinými slovy se jedná o tak zvané mokré čištění, k němuž pracovníci společnost Šachmat používají kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix a šetrné chemikálie. Samotné čištění nezabere příliš času a jeho výsledek je více než jedinečný. Schnutí pak trvá v řádu několika hodin. Samotný čistící proces vypadá následovně. Nejprve se a znečištěná místa nanese čistící prášek, který se nechá nějakou dobu působit. Pomocí extrakčního kartáčového čištění se uvolní hloubkové nečistoty, které budou nakonec vysáty. Další informace společně s ceníkem naleznete na této webové adrese www.sachmat.com.

Vzhledem k tomu, že společnost Šachmat je ochotná přijet k Vám vyčistit Vaše automobily, koberce, sedací soupravy i čalounění také ve večerních hodinách, nemusíte rušit Vaše objednané zákazníky a odříct jim tak domluvené termíny ke stěhování. Čištění je možné provést také o víkendech. Také Vaši zákazníci uvítají, když jejich majetek bude převážen ve kvalitně vyčištěných vozech. Při čištění dochází k odstranění veškerých nečistot, mastných skvrn i hloubkové špíny.