Stěhování v létě

Dnes je poslední školní den, od zítřka začínají dětem dva měsíce prázdnin. Čeká nás období, které většina z nás využívá pro dovolené – ať už tuzemsku či v zahraničí. Někdo dává přednost poznávacím zájezdům, jiný se plácne na lehátko u moře či k bazénu. Z pohledu stěhováků to však je trošku jinak. Ono i v létě se řeší spousta stěhovacích akcí, zejména stěhování do nových rodinných domků, kdy se každý snaží finišovat tak, aby se mohl do nového přestěhovat ještě během prázdnin.

Stěhujeme i v době dovolených

Proto musíme být vždy ve střehu a připraveni zajistit vaši stěhovací akci, ať už je to kdykoliv a kdekoliv. V tomto směru je samozřejmě dobré, když se jedná o větší stěhovací firmu, kde se mohou pracovníci prostřídat a i oni si dopřát onen „luxus“ dovolené. Ti ostatní mezitím zajistí vaše stěhovací akce, aby vše proběhlo bez problémů a vy si mohli začít co nejdříve užívat v novém bydlišti.

Stěhování do rodinného domu v Liberci

Není to tak dávno, co nám přišla poptávka na stěhovací akci v Liberci. I zde se jednalo o výstavbu nového rodinného domku, kdy se majitelé snažili uhnat řemeslníky, aby bylo vše dokončeno co nejdříve a mohli se přestěhovat ještě před začátkem prázdniny. Ale znáte to, ne vždy jde vše tak hladce, jak bychom chtěli a tak se termín musel posunout až na červenec. Pro nás to rozhodně problém nebyl a zákazníkům jsme vyhověli, ikdyž to už bylo náročné zařadit do našeho rozvrhu.

Nyní i my držíme palce, aby daný termín byl konečný a nedošlo k žádnému dalšímu zdržení při dokončovacích prací a rodinka se mohla přestěhovat ze svého bytu v Jablonci nad Nisou do nového domečku v Liberci. Stěhování z Jablonce nad Nisou bylo vynuceno nikoliv tím, že by se jim v tomto městě nelíbilo, ale naskytla se velmi dobrá příležitost ke koupi pozemku u Liberce, a to vyhrálo i z důvodu, že oba členové rodiny pracují v Liberci.