Letní stěhovací akce

Možná nadpis článku vzbuzuje dojem, že by se mělo stěhovat jen v létě a v zimních obdobích, že stěhováci nepracují resp. nechtějí pracovat. Tak tomu rozhodně není. Samozřejmě, že se stěhuje po celý rok, nezávisle na počasí, hodinách či lokalitě (Nová Paka, Liberec, Praha, Brno…). Vše podle potřeby zákazníka. Ale léto je přecijen i na tyto akce vhodnější, takže pokud máte tu možnost, asi si jistě vyberete termín pro stěhování někdy přes léto.

Léto využívají i firmy

To platí pro domácnosti i pro firmy. V létě se v některých odvětvích přecijen sníží náročnost práce a je klidnější období, což je ideální doba na případné přestěhování skladů, kanceláře či celého sídla společnosti.

Delší den…

Možná to tak máte i vy. Ráno vám nevadí dříve vstávat a začít pracovat. Stejně tak jako večer, i v tomto případě jste méně unavení než v zimním období, kdy je chladno a brzy tma. Delší den je pak jedním z hlavních důvodů, proč se stěhuje právě v letním období. Nájezd může začít brzy ráno a některé akce se tak dají zajistit během jediného dne.

Firma Stěhování bez dřiny pro vás zajistí jakoukoliv stěhovací akci. Stačí, když nás kontaktujete a společně jistě nalezneme vhodné řešení.