Stěhování - matka a syn

Život je sám o sobě složitý, ale vždy bychom se měli snažit jej brát s nadhledem a humorem. Stěhováci jsou lidé, kteří mají rádi zábavu, alespoň tak je to v naší firmě Stěhování bez dřiny. Dnes jsme objevili na internetu video, které je z naší oblasti a které ukazuje, z čeho všeho je možné si dělat legraci…

O čem video je? Dva mladíci si objednali stěhovací firmu, která přestěhuje jejich vybavení bytové jednotky. Objednali si firmu Matka a Syn… A co se nestalo, když otevřeli dveře, vstoupila do bytu mladá dáma a hned za ní i její malý synáček. Oba nachystaní na stěhovací akci. Mladíci absolutně nechápou a to ještě neví, co je čeká.

Jak stěhuje matka se synem?

Najatá firma má opravdu netradiční stěhovací postupy. Mladý syn vždy nasimuluje situaci, kdy mu jde o zdraví a jeho maminka ve strachu nalezne až zázračnou sílu, aby své dítě zachránila a tu použije k tomu, aby přestěhovala klavír, lednici a další těžké věci.

Na závěr zbývá poslední skříň, kterou jeden z mladíků chce odnést sám. Spadne na něj a prosí paní, zda by ji z něj také nesundala. Jenže zázračná síla se neobjevuje, nejde totiž o ohrožení jejího vlastního syna. Nepomohla ani rychlá adopce…

Podívejte se na zábavné video

Není syn jako syn. Ačkoliv je to vážné téma, berte video s nadsázkou. Pevně věříme, že podobné stěhovací akce se opravdu nikde nepraktikují.

https://youtu.be/xl6srDeOzO4