Nové bydlení

Máme za sebou rok a půl poměrně složitého období, které poznamenalo prakticky vše. Aktuálně se sice nacházíme v „rozvolněné“ formě, ale i ta je citelně ovlivněna předchozí dobou. Mnoho věcí je nedostupných a ostatní šlo cenově výrazně nahoru. Týká se to i bydlení.

Inflace nás pohlcuje

Rostou ceny nemovitostí, stavebního materiálu, hodinové práce řemeslníků… Donedávna byly velmi „výhodné“ hypotéky, ale často byly smlouvány v době, kdy byly ceny zejména ve stavebnictví úplně jinde.

Přestěhovat se lze i do částečně nedokončeného domu

Do budoucna to může přinést značené problémy nejedné rodině. Buďte tedy opatrní při svých plánech na nové bydlení. Rozpočet plánujte pečlivě a pro jistotu počítejte s nějakou rezervou, která by pokryla případné další navýšení cen. Občas je vhodné některé věci odložit na později, pokud se nejedná o nic, co by bylo nutné k přestěhování. Každý by sice chtěl přijít do nového, zcela hotového, ale ne vždy je to reálné. Plot, fasáda, pergola… to je jen malý výčet prvků, kdy se svět nezboří a vy získáte čas na získání dalších peněz pro jejich dokončení, aniž byste ohrozili svoje splácení hypotéky.

Stěhování má různé formy a bohužel k němu patří i ne zrovna šťastné příběhy, kdy se stěhují byty či domy po exekuci.

Buďte proto opatrní a pokud se dostanete do cíle = nové bydlení bude přichystáno k nastěhování, nebojte se oslovit naši stěhovací firmu Stěhování bez dřiny, která je připravena vám zajistit vše potřebné od přípravy, nakládky, převoz až po vykládku v nových prostorách.

S přáním hezkých srpnových dnů, tým Stěhování bez dřiny.