Stěhování zahradního domku

Dokončili jste bydlení a na zahradě vám zůstala stavební buňka? Nebo jste si pořídili nový zahradní domek a ten původní potřebujete odstěhovat? Kupujete použitý zahradní domek a potřebujete ho dopravit na vaši zahradu? Pro tým ze Stěhování bez dřiny žádný problém.

Přestěhovat zahradní domek, to vyžaduje odpovídající vybavení a zkušenosti, aby nedošlo k jeho poškození při nakládce, převozu či vykládce.

Není to jen o tom, vzít vlek, hodit na to domek a hurá na výlet. To rozhodně ne. Důležité je vybrat odpovídají vůz, přepravník, kurty pro upevnění domku a také pracovní skupinu, která tento objemný předmět bezpečně naloží.

Plánujte akci s předstihem

Při nakládce i vykládce je třeba mít k dispozici dostatek manévrovacího prostoru. Při stěhování je obecně důležité myslet na plánování, díky kterému se dokáže předejít komplikacím.

Myslete na to i vy a zajednejte si stěhovací služby s předstihem, aby bylo možné vyhovět i termínově. Kalendáře se plní a sehnat stěhování ze dne na den je opravdu velmi nejisté a málo pravděpodobné. Nicméně pokud situace hoří, tak se nějaké řešení vždycky dá vymyslet. V tomto se tým ze Stěhování bez dřiny soustředí na individuální a zároveň profesionální přístup, aby zákazníci byli vždy maximálně spokojení.