Stěhování Nymburk - Mladá Boleslav

Jsou situace, kdy si říkáte, že už to nezvládnete sami a máte strach o něco poprosit někoho jiného. Ale na tom není nic špatného. Každý umí něco, každý má své starosti, své možnosti, ať už fyzické, nebo finanční. Takže když jsme se měli s manželem stěhovat do Mladé Boleslavi z našeho bytu v Nymburku, rozhodli jsme se využít služeb stěhovací společnosti.

Chtěli jsme to bez starostí

Přecijen už máme nějaká ta léta za sebou, synové jsou oba mimo Českou republiku, takže jsme neměli nikoho, kdo by nám se stěhováním pomohl. Zároveň jsme si stejně říkali, alespoň to bude bez zbytečných stresů, vždyť stejně nevíme, kde bychom sehnali vozidlo a další materiály potřebné k přestěhování.

Výběr stěhovací firmy

U známých jsme zjišťovali, jak to v případě spolupráce se stěhovací firmou probíhá. Poradili nám, abychom si našli firmu, která má zkušenosti v daných lokalitách, v tomto případě tedy Nymburk a Mladá Boleslav. Na internetu jsme objevili firmu Stěhování bez dřiny. Nejprve proběhl telefonický kontakt, kde nám pan majitel vysvětlil vše potřebné, včetně toho, co od nás potřebuje za informace, aby nám mohl připravit nezávaznou cenovou nabídku. S manželem jsme tedy vše promysleli a sepsali do formuláře, který má firma na svých stránkách.

Proč firma Stěhování bez dřiny? Jednak nás přesvědčil pán na telefonu, který byl vstřícný a ochotný a také i stránky, které působí lidským dojmem a zcela jasně popisují, co nabízí a kdo v dané firmě pracuje.

Děkujeme za ochotu

Po schválení nabídky již nastalo plánování na den D. V Nymburku i v Mladé Boleslavi jsme měli vše nachystané, a tak mohl dorazit pracovní tým, který zajistil vše potřebné týkající se stěhování. Veškeré věci, kde by hrozilo nějaké poškození, byly obaleny pomocí obalových materiálů. Pak už následoval přesun do stěhovacího vozidla a hurá směr Mladá Boleslav. I zde na nás čekala bytová jednotka, na kterou už jsme s manželem zvyklí, takže nás rodinný domek nijak nelákal a volba padla opět na byt.

Vše proběhlo bez komplikací a co je pro nás podstatné tak, jak bylo předem domluveno. Nic se nezměnilo, ani cena a akci prováděli pracovníci, které jsme mohli vidět na fotografiích či videiích, jenž jsou zveřejněny na stránkách firmy. Moc děkujeme!