Ruský způsob stěhování piana

Stěhování máme rádi a proto sledujeme i vše, co se kolem něj odehrává. Když je chvilka volna, tak se vrhneme i na vyhledávání zábavných či zajímavých spotů, ve kterých jsou zachyceny různé stěhovací akce. Nedávno jsme narazili na stěhování piana v podání ruských stěhováků…

My raději zůstaneme u našich způsobů

Dopředu upozorňujeme, že my tento způsob nepoužívali, nepoužíváme a používat nebudeme. Přecijen nám záleží na tom, aby se s pianem či klavírem nic nestalo a zároveň dbáme i na zdraví našich pracovníků. Ale každý si věci řeší po svém, takže pokud to v Rusku takto vyhovuje, proč ne.

Stěhování těžších předmětů vyžaduje pečlivou přípravu, aby nedošlo k žádnému nežádoucímu poškození. I volba pracovní skupiny musí odpovídat tomu, jaký předmět se stěhuje.

Berme však ukázku této stěhovací akce s nadsázkou, nikde není psáno, že se jedná o práci profesionálních stěhováků, takže je možné, že to bylo natočeno jen pro zábavu a potěšení nás všech, kteří mají rádi stěhování a legraci.

Jak se v Rusku stěhuje piano?

Netřeba pracovní skupiny. V Rusku si se stěhováním piana poradí jednotlivec s malou podporou další osoby. A ještě si při tom může zahrát na jiné piano. Jiný kraj, jiný mrav…