Stěhování rodinných domů

Hezké počasí a blížící se letní prázdniny znamenají v oblasti stěhování mnohem více zakázek, než tomu je v zimním období. Pokud se tato životní událost (změna bydliště) týká i vás a chcete vše realizovat přes stěhovací firmu, tak doporučujeme poptávat a objednávat s dostatečným předstihem.

Nechte stěhovákům čas na plánování, vyplatí se to

Jedině tak budete moci zarezervovat termín, který vám bude nejvíce vyhovovat. Zároveň je to důležité i pro samotné stěhováky, kteří si potřebují akci naplánovat, aby se zamezilo možným problémům během stěhování. I zde lze odhalit to, zda některá firma dělá svoji práci dobře, pokud vám někdo tvrdí, že vás bez přípravy a detailnějších informací odstěhuje druhý den, buďte raději na pozoru.

Není to jen o stěhování

Čas na přípravu neberte lehkovážně. Je to ve finále pro vás, protože úkolem stěhováků není jen přestěhování, ale zajištění, aby vše proběhlo bez komplikací. Někdy si zákazníci neuvědomují, že na každou akci se vybírá jiný pracovní tým, vozidlo, obalové materiály… V místě nakládky i vykládky je třeba ověřit, že se stěhované vybavení všude vejde, že bude možné přistavit stěhovací vozidlo v blízkosti objektů atd.

Ve firmě Stěhování bez dřiny se připravujeme na každou akci opravdu pečlivě. Nechceme nic podcenit a snažíme se dopředu eliminovat veškerá možná rizika. Chceme, abyste byli s naší prací spokojení a uděláme pro to maximum.

Využijte našich služeb, zadejte nám nezávazně vaši poptávku na stěhování a my ji naceníme. Ale jak jsme již uvedli na úvod článku, mějte na vše časovou rezervu, pro všechny zúčastněné to bude lepší a nebudete se pak muset stresovat, že se něco nestihne.