Jezdíme bezpečně

Stěhování není jen o nakládce a vykládce. K tomu, aby byla celá akce úspěšná je třeba zajistit i bezpečný převoz. S tím souvisí jednak naložení a dostatečné uchycení v nákladním prostoru vozidla a také bezpečná jízda. Ve firmě Stěhování bez dřiny dbáme na to, aby se s vaším vybavením nestalo nic od nakládky po vykládku.

Včasné plánování akce

Tomu přizpůsobíme vše. Ať už to jsou použité obalové či ochranné materiály, kurtace, výběr vhodného vozidla a stěhovací party (na každou akci je třeba jiná pracovní skupina), nebo i to, jak se s vozidlem chováte v silničním provozu. Samozřejmě se mohou stát různé nešťastné situace, ale ty, které dokážeme ovlivnit, tak minimalizujeme na nejnižší možné riziko. I proto veškeré akce plánujeme s velkým předstihem. Možná si řeknete, vždyť je to jen převoz nábytku, tak proč z toho dělat vědu. Naší odpovědí je to, že chceme, aby vaše vybavení bylo v bezpečí. Na rychlo udělané akce jsou daleko rizikovější, než ty, které se naplánují. Myslete na to ve chvíli, kdy vybíráte vhodnou stěhovací firmu.

Naceníme, zařídíme

Chcete služby od naší stěhovací firmy? Není nic jednoduššího, než si najít stránky www.stehovanibezdriny.cz, na nich vyplnil nezávaznou poptávku na stěhovací akci a my se s vámi spojíme ohledně detailů a následného nacenění. Pokud budete se vším souhlasit, pak zajistíme vše potřebné k vaší akci, abyste to měli opravdu bez dřiny.