Stěhování klavíru

Hudební nástroje nám odpradávna slouží pro naše uklidnění, zábavu a pohodu. V dřívejších dobách bylo velmi častým jevem, že v domácnosti byl nějaký hudební nástroj, většinou se jednalo o piano, pianino či klavír. S postupem času se toto trošku mění, zejména s ohledem na moderní nástroje typu přenosná stage piana atp. Nicméně čas od času je třeba tato klasická piana přestěhovat.

Nechte to na profesionály

Právě stěhování rozměrnějších hudebních nástrojů je z našeho pohledu velmi riskantní v případě, že si jej chcete zajistit sami bez oslovení profesionální stěhovací společnosti. Berte na vědomí, že se jedná o cenné hudební nástroje a jejich poškození může znamenat nemalé peněžní výdaje. Zároveň se při nesprávné manipulaci může stát něco vám, či vašim pomocníkům a ani to není nic, co byste jistě chtěli riskovat.

Vybavení a obalové materiály snižují rizika poškození

Pro stěhování klavírů a pian je třeba vhodné stěhovací vybavení, které zajistí bezpečnou manipulaci. Stejně tak je důležité zajistit odpovídající obalové materiály, které ochrání nástroj během převozu na místo vykládky.

Firma Stěhování bez dřiny má s touto oblastí bohaté zkušenosti, takže pro nás není žádná podobná stěhovací akce překážkou. Stěhování jsme realizovali v Liberci, Hradci Králové a mnohých dalších lokalitách. Během naší dlouholeté činnosti jsme si vyzkoušeli i stěhování opravdu unikátních nástrojů, třeba jako toto křídlo v hodnotě milion korun.

Zkrátka jsme profesionálové a nic pro nás není překážkou. Chcete přestěhovat piano či klavír? Zavolejte nám viz. kontakty na stránce www.stehovanibezdriny.cz.