Stěhování

Současná situace nejen ve světě, ale hlavně v naší republice, není zcela růžová. Již nyní se potýkáme s prvními opatřeními a nejspíše nás čekají i další. I tak ale běžný život stále pokračuje ve svých kolejích, jak jen to je možné. Stěhování se často odložit nemůže, a tak jsme stále připraveni vám pomoci, ať už se stěhováním bytů, domů nebo firem.

Na základě poptávky se s vámi domluvíme na konkrétním postupu. V případně potřeby prohlédneme místo nakládky či vykládky, abychom zabránili případným komplikacím během stěhovací akce.

Individuální přístup k zákazníkům

Jistě máte nyní spoustu jiných starostí třeba s hlídáním dětí, které nemohou chodit do školy a stěhování by pro vás bylo hodně náročné hlavně po psychické stránce. Využijte služeb naší stěhovací firmy, která je na trhu již více než třicet let. Na čem se domluvíme, to platí. Právě díky našemu lidskému a individuálnímu přístupu získáváme pozitivní ohlasy od našich zákazníků, čehož si moc vážíme a dodává nám to energii do další pracovní činnosti.

Buďte na sebe v tomto období opatrní, zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme a to nejen naše, ale i našich nejbližších.

Vaši Stěhováci ze Stěhování bez dřiny