Auto do auta

Občas si říkáme, nebo slyšíte od někoho okolo sebe, že už nás nic nemůže překvapit. Život je ale pestrý a toto pravidlo rozhodně neplatí. Je jen otázkou, zda ono překvapení je v pozitivním či negativním slova smyslu. My se dnes zaměříme na tu první skupinu, ptáte se proč?

Během stěhování zažijeme různé situace a některé z nich jsou samozřejmě i úsměvné. Na druhou stranu, určitě neplatí, že jsme zažili či viděli všechno. O tom jsme se přesvědčili mimo jiné díky Internetu, na kterém jsme uviděli fotografii z úvodu článku.

Že by odtahovka? 🙂

Ano, i takové věci život nabízí. Lze jen odhadovat, o jakou konkrétní akci se jedná. Jestli je to „profesionální“ odtahová služba, nebo pojízdná vrakovací dodávka 🙂 Odvoz vozidel jsme v praxi viděli už nespočetně krát, nikdy však v této formě.

Že bychom naše stěhování povýšili na další úroveň a když cestou uvidíme odstavené auto v potížích, naše stěhovací parta jej naloží do návěsu a frčíme dál 🙂 No, asi to opravdu necháme někomu povolanějšímu, třeba partě, která je na fotografii.

Nás živí a baví stěhování

My zůstaneme primárně u stěhování a pokud bychom potřebovali my, nebo i vy, odtahovou službu, tak i tu můžeme zajistit vlastními silami ve spolupráci s autoservisem K&K team Hořice a to v profesionální podobě.

Takže pokud vás v životě potkají překvapení, ať to jsou ve většině případů ta pozitivní, kterým je možné se zasmát.

Vaši stěhováci ze Stěhování bez dřiny.