Výroba náhradních dílů na traktory Zetor.

Kdo by je neznal?! Traktory značky Zetor mají dlouholetou tradici a v naší republice své stálé místo mezi zemědělským vybavením jak jednotlivců (zejména zemědělců), tak i větších firem. Právě v letošním roce 2021 slaví značka Zetor své 75 narozeniny.

Na počátku stál model Zetor Z25, který se „narodil“ v poválečném období 15.3.1946. Značka Zetor si postupně získala renomé i za hranicemi a je jedním z našich nejvýznamnějších exportérů.

Nedostupné náhradní díly?

Pokud bychom se rozjeli po naší krásné krajině, tak bychom objevili v „garážích“ i ty největší skvosty, které si jejich majitelé hýčkají a udržují. Renovace starých traktorů vyžaduje i dostupnost odpovídajících náhradních dílů.

Žijeme v moderním světě, takže i náhradní díly pro traktory Zetor nemusíte vyhledávat pouze ve specializovaných prodejnách. Pojďte s dobou a využijte možnosti objednání náhradních dílů na Zetor v eshopu Zetik.cz.

Proč objednávat právě v tomto online obchodě? Protože nabízí výrobu na míru i u nedostupných dílů. To vše prověřené vlastními zkušenostmi. Tento eshop by vám neměl uniknout zejména pro případy, kdy sháníte výrobní štítky na svůj model traktoru Zetor. Nejen že získáte věrnou repliku původního štítku, ale také produkt vysoké kvality. Výrobce nabízí doživotní záruku na černou barvu, která je použita pro potisk štítku na eloxovaný hliník.

Poptejte se sami na díl, který aktuálně sháníte. Pro stálé zákazníky jsou připraveny výhody pro další nákupy. Více na eshopu Zetik.cz.