Stěhování v roce 2021

Hlavní čísla koronavirové epidemie výrazně klesají a s tím je spojeno i rozvolňování. Pokud zároveň nahlédneme do ekonomického světa, kde se hypotéky pohybují na historicky nejnižších úrokových sazbách, pak se není čemu divit, že roste zájem o nemovitosti a to i přes jejich zdražení.

Vše souvisí se vším, lidé si mohou půjčit výhodněji a větší částky, ale zároveň se vše zdražuje.

Z pohledu stěhováků je samozřejmě takový stav pozitivní, ačkoli lidé se stěhují, stěhovali a stěhovat budou, ať už je situace jakákoli, protože to neovlivňuje pouze ekonomická část života.

Někdo se rozhodl pro koupi bytu, jiný koupil stavební pozemek a chystá se postavit si svůj dům snů. Nezapomínáme ani na rekonstrukce starších budov. Všechny tyto akce směřují k jednomu cíli, kterým je den D neboli den, kdy se chystáte přestěhovat.

Svěřte nám vaši stěhovací akci

Věnovali jste spoustu energie do plánování nového bydlení, nechte tyto poslední krůčky na odborníky a dopřejte si také chvíle oddychu. Stěhovací parta za vás zajistí vše potřebné, takže vaším úkolem bude víceméně upřesnit co a kam se přestěhuje. Žádné shánění známých na nošení, půjčování auta, popruhů, stresu z toho, aby se něco nepoškodilo.

Chcete si stěhování užívat? Objednejte si naši partu stěhování ze Stěhování bez dřiny – nabízíme individuální a hlavně lidský přístup ke každé akci.