Stěhování firem (ilustrační foto)

Stěhování nesouvisí pouze s domácnostmi. Kromě stěhování bytů a rodinných domů řeší stěhováci i další oblasti, které jsou spojené s firemními zákazníky – kanceláře, sklady, archivy atp. Samotnou kategorií jsou pak třeba školy, nemocnice, muzea, hrady, zámky…

U firemních zákazníků je ještě více kladen důraz na plánování, protože to může ohrozit chod firmy. Často se setkáváme s tím, aby stěhování probíhalo mimo pracovní dobu. I takové požadavky je možné splnit a tím ušetřit firmě náklady spojené s případnou odstávkou. Každý by měl dělat to, co umí nejlépe. Firma Stěhování bez dřiny tak dokáže vyjít vstříc a najít takový termín a čas, který bude vaší firmě nejvíce vyhovovat.

Cenová nabídka pro vaši firmu

Pokud čeká vaši firmu přesun do nových prostor, můžete využít naší nezávazné cenové kalkulace. Následně se s vámi spojíme a upřesníme si vše potřebné pro nacenění vaší stěhovací akce. Poté to bude zcela na vás, jestli nám vaši akci svěříte, nebo ne. Ceny uvádíme konečné, bez skrytých poplatků. Případné změny ceny souvisí výhradně s významnou změnou rozsahu poptávané akce a bylo by to s vámi dopředu konzultováno.

Poptejte nás včas

Abychom byli schopni zajistit stěhování v termínu, který požadujete, nechte nám dostatek času na plánování. Vše je tedy třeba řešit s dostatečným předstihem, zejména v případě, kdy poptáváte více firem. V případě, že by tomu bylo naopak, tak hrozí, že z kapacitních důvodů nebude možné zajistit vámi požadovaný termín a hlavně bez kvalitního naplánování se nemusí eliminovat všechna možná rizika, kterým se vždy snažíme předejít.

Co dělá firmu úspěšnou? Z našeho pohledu to jsou jednoznačně reakce zákazníků a jsme rádi, že v našem případě jsou velmi pozitivní, ať už stěhujeme malý byt, nebo starožitnosti z muzea.