Stěhovací služby nejsou pro každého

Jsou lidé resp. firmy, které si myslí, že stačí mít větší auto, pár silných chlapů a mohou se věnovat stěhovacímu řemeslu. Takhle jednoduché to ale opravdu není. Možná v krátkodobém horizontu to bude fungovat, ale dlouhodobě to nestačí.

Potřebné know-how, jednotný firemní přístup, zaškolená pracovní skupina… to je jen výčet bodů, na které je třeba myslet a které od sebe oddělují úspěšné a neúspěšné stěhovací společnosti.

Zkušenosti k nezaplacení

Stěhování bez dřiny je příkladem, že pokud se ví, jak na to, může být tato činnost zábavou a zároveň dlouhodobou prací. Více než 30let zkušeností v oboru je asi to největší „ověření“, že je firma spolehlivá a nenechá vás na holičkách. Mnoho spokojených klientů, ať už v oblasti stěhování nebo vyklízení – vizitka, kterou se nemůže pyšnit každý.

Vy zadáte poptávku – my zajistíme vše potřebné spojené se stěhovací akcí. Vozidlo, obalový materiál, pracovní skupinu… společně naplánujeme nejvhodnější termín a dopředu stanovíme i cenovou nabídku, abyste věděli jasně a bez nějakých výjimek, na kolik vás stěhování přijde.

Kovid, inflace…

Současná doba není zrovna z těch nejlehčích a jistě se všichni těšíme, kdy už bude konečně zase klidněji, aniž by nás něco strašilo. Nicméně musíme si s tím umět poradit a vzájemně si pomáhat. Pro vaši stěhovací akci je vždy připraven tým ze Stěhování bez dřiny.