Přeprava osob při stěhování

Mluvíme-li o stěhování, tak každý řeší zejména to, co se bude stěhovat za nábytek a jiné vybavení. Ale s přestěhováním souvisí i další věc. No nového bydliště se musíte dopravit i vy.

Ano, v dnešní době si všichni myslíme, že je to zbytečná záležitost k řešení. Přeci každý má své auto, nebo někoho, kdo ho přepraví tam, kam potřebuje. Ve skutečnosti to tak ale v některých případech rozhodně není.

Mít auto není samozřejmost

Nejen starší lidé, ale i mladí nemusí mít třeba z nějakého důvodu řidičský průkaz a zrovna ani nikoho jiného, kdo by jim nabídl převoz.

V těchto případech se můžete domluvit se stěhovací firmou, zda nabízí možnost převozu osob. Mezi firmy, které tuto službu nabízí patří i Stěhování bez dřiny. Tam vás na „holičkách“ nenechají.

Přeprava osob i zvířátek

Kromě přepravy osob je možné se domluvit i na přepravě vašich zvířecích mazlíčků.

Stěhování bez dřiny – to je nabídka kompletních stěhovacích služeb a zároveň lidský a individuální přístup. Pro zákazníky vždy maximální úsilí, aby jejich stěhovací akce proběhla v pořádku a bez stresů.

Objednejte si nezávaznou poptávku stěhovací akce na www.stehovanibezdriny.cz. Následně budete kontaktování ohledně dalšího postupu a sdělení cenové nabídky.