Chytré dítě si poradí

Tak toto video nás opravdu pobavilo a nadchlo. Krásně totiž zachycuje to, jak vynalézavé jsou malé děti. Zkrátka nikdy nevíte, co všechno dokáží vymyslet a zrealizovat. Příkladem je toto miminko, které se rozhodlo, že už nebude dále v postýlce s ohrádkou. Co následovalo?

Prcek je opravdu vynalézavý. Určitě by se nám hodil do stěhovací party. Vždy se hodí, když člověk dokáže přemýšlet a plánovat dopředu. A že si tuto stěhovací akci naplánoval dokonale, jen co je pravda!

Plánování nepodcenil

Přitom měl před sebou hned dva problémy. Zaprvé, aby se dostal vůbec přes ohrádku ven a zadruhé, aby to bylo bezpečné a nespadl na zem. Je až neuvěřitelné, jak si s tím vším poradil. Rodiče tak mají od této doby o starosti postaráno.

Stěhovací akce začala manipulací s postýlkou. Přeci nebude skákat na zem, když může hupsnout do měkkého. Takže vyhrňme si rukávy a hurá do práce. Během chvilky již stěhuje postýlku k bezpečnému místu. Pak už to je zdánlivě snadné. Přehoupnout se přes okraj postýlky a skočit přímo do peřinek na velké posteli. Sladký to pocit vítězství!

Pro nás nezaujaté toto stěhování postýlky může být zábava, ale jako rodič se na to díváte samozřejmě jinak. Prcek totiž teď bude jistě pokoušet další hranice své vynalézavosti 🙂

Chytrolín v akci

Neuvěříte, dokud neuvidíte. Děti zkrátka není radno podceňovat. I přes svůj malý věk dokáží velké věci. Přesvědčte se sami a podívejte se na tohoto malého „stěhováka“, kterého to již nebavilo ve své postýlce a chtěl získat více volnosti…

https://youtu.be/rDF0ibR__Lc