Stěhování na kole?

Když jsme objevili tento obrázek, tak nás napadlo další téma pro tento stěhovací portál. Tím je stěhování na kole. Pro přesun lidí je to samozřejmě kvalitní prostředek, ale jakmile si na kolo začnete přibalovat další věci, už to začíná být nebezpečné.

Vyrazit na podobně obaleném kole, jako na úvodní fotografii, to už je tak trochu hazard. Takhle se rozhodně stěhování nedělá. Ikdyž se může zdát, že se jedná o pár drobností, jistě je lepší si sehnat nějaké vozidlo, v tomto případě stačí osobní automobil, a věci umístit do kufru. Docela by nás zajímalo, kam si dotyčný sednul, jestli se vůbec dostal na sedátko a dovolilo mu to v normální jízdě…

To už raději pěšky

Nežli si sednout na takto zaplácané kolo, to už by snad bylo lepší vzít věci do rukou a stěhovat pěšky, tedy za předpokladu, že místo „vykládky“ není příliš daleko. Zkrátka stěhování na kole dobrý nápad rozhodně není.

Vše je samozřejmě tak trochu i o nadsázce, věříme, že většina z nás by do podobné stěhovací akce nešla a vždy to řeší jinou cestou. Pokud si chcete vybavení stěhovat sami, pak je to samozřejmě vaše rozhodnutí, ale vždy buďte opatrní, aby se vám i stěhovanému vybavení nic nestalo. A když si jisti nejste, nechte to raději na odborné stěhovací firmě.

V opilosti na kolo nesedat

Když máte trošku či véce připito, pak už vůbec není dobré sedat na kolo, natož se na něm snažit něco přestěhovat. Jak podobné akce mohou dopadnout? Podívejte se třeba na následující video. Zde už mají „stěhováci“ pod kůží více než je zdrávo a podle toho jejich stěhování i vypadá. Zalíbil se jim pařez, ale domů ho jistě nedostali…