Stěhování dětského pokojíčku

Dětský pokojíček, to je výzva pro každého. Většinou se jedná o místnost, kde je nejvíce věcí, které je třeba připravit pro samotné přestěhování do nového bydliště. Hračky, plyšáci, oblečení, knížky, sešity, tužky…

Krabice se hodí vždycky

Nejvhodnější je zvolit krabice pro stěhování, do kterých se tyto věci naskládají, aby nedošlo k jejich poškození. Stěhovací parta se alespoň na chvilku vrátí do dětských let. I to jsou zážitky nás stěhováků.

Každé stěhování má svá specifika. My ze Stěhování bez dřiny jsme připraveni zajistit jakékoli akce, od menších po ty rozsáhlejší. V přístupu však neděláme rozdíly, vše realizujeme k spokojenosti našich zákazníků. U každé akce je třeba plánování, vhodné obalové materiály, nákladní vozidlo a odpovídající parta pracovníků, aby vše proběhlo hladce.

Připravíme cenovou nabídku

Rádi přestěhujeme i váš dětský pokojíček spolu s vybavením dalších místností vaší domácnosti. Kontaktuje nás a připravíme pro vás cenovou nabídku. Po jejích schválení již přistoupíme ke konkrétním bodům vaší akce, aby den D byl skutečně bez stresu a bez dřiny. Budete se tak moci věnovat jiným záležitostem, než shánět pracovníky, krabice a něco, do čeho obalit věci, aby se nepoškodili. Od toho tu je naše pracovní skupina.

Vaši stěhováci