Krabice na stěhování

Je mnoho pomůcek, kterými si usnadníte stěhování, ale stálicí jsou kartonové krabice. Pro přepravu vybraného vybavení jsou ideální, skladné, snadno se mohou označit, takže víte, co v nich převážíte. Zároveň je můžete vycpat dalším obalovým materiálem pro zvýšení bezpečnosti.

Označení krabic pro větší přehlednost

Když už jsme se zmínili o označení. To je dobré nejen pro vás, ale i pro stěhováky. Dejte jim jasně a zřetelně vědět, kam která krabice patří. Zefektivní se tím proces vykládky na místě určení, když vám pracovníci donesou vše potřebné tam, kde to budete potřebovat.

Při přípravě dbejte na to, abyste křehké předměty řádně obalili a dané krabice opět označili „štítkem“, který upozorní na citlivé předměty, kde je třeba mít zvýšenou opatrnost při manipulaci a převozu.

Kde je sehnat?

Krabice na stěhování jsou poměrně snadno dostupné. Pokud to nenecháváte na poslední chvíli, pak jistě ve svém okolí naleznete obchod, kde se stačí poptat a nějaké krabice jistě seženete. Krajní možností je jejich nákup. Případně se můžete poptat vaší stěhovací firmy, zda vám toto vybavení poskytne. Vše je o domluvě a mnohé firmy obalové materiály nabízí, aby byla příprava co nejsnazší.

Pamatujte na to, že čím více se věnujete přípravě, tím více se vám to vrátí při finálním procesu stěhování.