Stěhování je záležitostí, kterou je třeba dopředu naplánovat a to s pokud možno dostatečným předstihem. Díky tomu máte šanci eliminovat všechny potenciální problémy. Jedním z nich je i termín stěhování. Asi byste uvítali, kdyby bylo možné vše realizovat o víkendu – nebudete si muset brát volno z práce, na vše bude více klidu…

Ano, stěhování o víkendu je možné. Nebereme zde v potaz variantu, kdy si stěhujete sami – zde se většinou předpokládá právě stěhování o víkendu, protože vy ani vaši pomocníci asi nebudou podobou výpomoc řešit ve své pracovní době resp. pracovním volnu.

Navýšení ceny?

Máme tedy na mysli případ, kdy vám stěhovací akci řeší profesionální firma. Většina z nich nabízí stěhování o víkendech, ale i o svátcích. Někteří z nich v tomto případě navyšují cenu zakázky, jiní mají ceny za stěhování stejné, jak ve všední dny, tak i o víkendech a svátcích. Jednou z takových firem je Stěhování bez dřiny, která nabízí své služby v mnoha městech a jejich okolí. Namátkou to jsou Hradec Králové, Liberec, Pardubice, Kolín, Mladá Boleslav, Jičín, Turnov, Chrudim, Jihlava, Brno, Praha a mnohé další lokality.

S pomocí profesionálů v oboru tak můžete stěhovat v termínu, který se vám nejvíce hodí a to vše bez stresu a zbytečné dřiny, která by mohla vést ke zdravotním problémům vás či vašich pomocníků, kteří vám z dobré vůle přišli pomoci.

Stěhování není katastrofa, jak se často říká. Pokud se postupuje správně a a odpovídajícím vybavením, pak to jde i „jednoduše“. Případné firmy můžete hledat např. na portálu Firmy.cz.