Stěhování jako služba je velmi různorodé. Každý den přináší nové příležitosti – setkání s novými lidmi, nová místa, různé stěhovací akce… Z tohoto důvodu nejsou u stěhovacích služeb výjimkou ani případy, kdy je třeba přestěhovat hudební nástroje. Nejčastěji se jedná o stěhování klavírů a pian.

Stěhování klavírů je poměrně náročná záležitost. Nicméně firma Stěhování bez dřiny ví, jak v takových případech postupovat a má pro tyto účely potřebné stěhovací vybavení, které je základem úspěchu – tedy přestěhování z místa nakládky na místo vykládky, aniž by došlo k jakémukoliv třeba i minimálnímu poškožení hudebního nástroje.

Hudební nástroje se u nás cítí jako v bavlnce. Víme, jak klavír, piano či křídlo připravit na stěhovací akci. Máme bohaté zkušenosti, nabízíme individuální přístup a profesionální služby.

Máte doma klavír, piano nebo jiný hudební nástroj? Potřebujete jej přestěhovat a máte obavy, aby nedošlo k jeho poškození? Obraťte se na firmu Stěhování bez dřiny, obraťte se na profesionály s dlouholetými zkušenostmi.

Nabízíme služby v různých místech naší republiky. Např. služby typu Stěhování Hradec Králové, Liberec, Pardubice, Mladá Boleslav, Dvůr Králové, Praha, Kolín, Krkonoše atd.

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.