Firma Stěhování bez dřiny by ráda tímto způsobem poděkovala všem svým zákazníkům, kteří ji oslovili v tomto roce 2012 a zároveň popřála vše nejlepší do nového roku 2013. Vážíme si důvěry, kterou v nás kladete a i nadále budeme poskytovat stěhovací služby v maximální možné kvalitě.

Podobně jako v letošním roce 2012, tak i v příštím roce budeme nabízet služby z oblasti stěhování, vyklízení a osobní dopravy v různých místech naší republiky. Každá i složitější stěhovací akce je pro nás novou výzvou, které neustoupíme a vše s nadhledem zajistíme od počátku (přípravy stěhovací akce), až po předání zákazníkovi na místě vykládky.

Individuální přístup a radost z provedené práce jsou zárukou, že budete spokojeni i Vy, naši zákazníci, kterých si ceníme a bez kterých bychom nemohli dále fungovat.

Stěhovací služby od firmy Stěhování bez dřiny mohou využít domácnosti, firemní zákazníci i státní instituce. Ve všech oblastech máme dlouholeté zkušenosti, o čemž svědčí naše reference, které Vám rádi k dané zakázce doložíme.

Jakým způsobem nás oslovit? Prvně jistě víte, o jakou stěhovací akci máte zájem. Zda je to např. stěhování Liberec (byt 3+1) – stěhování Pardubice (rodinný dům) atp.? Toto je základní informace, kterou zapracujete do našeho jednoduchého online poptávkového (nezávazného) formuláře spolu s upřesňujícími dotazy. Na základě toho Vám připravíme cenovou nabídku a spojíme se s Vámi, abychom domluvili detaily celé akce.

Ještě jednou přejeme vše NEJ do nového roku 2013! Vaši stěhováci!