Stěhování obrazů v areálu Pražského hradu

Jsou zakázky, s kterými se zkrátka musíte pochlubit. Jsme rádi, že během naší činnosti máme tu šanci navštívit zajímavá místa naší republiky. O jakém stěhování zde mluvíme? O tom se dozvíte více v dnešním článku.

Většina z nás alespoň jednou v životě navštívila Pražský hrad, ať už v dětském věku se školou, nebo v dospělosti v rámci rodinného výletu. My stěhováci se často ocitáme na spoustě míst tohoto typu jako jsou hrady a zámky. Když se ohlédneme do minulosti, tak naše firma Stěhování bez dřiny realizovala akce například pro Státní zámek Zákupy, Státní zámek Lemberk nebo třeba pro Městské muzeum a galerii Hořice, Muzeum Hry v Jičíně a tak bychom mohli pokračovat.

Obohacení pracovní činnosti

Je to příjemné obohacení při naší ne zrovna lehké pracovní činnosti. Místa jako jsou Pražský hrad jsou obzvláště zajímavá. Takže, když přišlo přání zástupců muzea, abychom vyřešili stěhování obrazů na výstavu na Pražského hradě, rádi jsme vyhověli.

Práce sama o sobě byla příjemnou. Jednalo se o větší množství obrazů od mnoha významných umělců své doby. Po zdárném a profesionálním provedení celé akce je nutno říci, že nás naše práce opravdu naplňuje a baví.

Tak zase někdy příště…

Kluci stěhovácký ze Stěhování bez dřiny