Stěhování na horách - Horní Mísečky

Letošní zima si s námi poměrně pohrává. Dlouho se čekalo na sníh, zejména na horách a stále se mu nechtělo. V posledních dnech tomu je zase naopak a v některých lokalitách je sněhu až příliš. V nížinách je to naopak jako na houpačce, přes noc nasněží, přes den se oteplí a sníh často roztaje… A my stěhováci si s tím vším samozřejmě musíme poradit. 

Pracovat se musí za každého počasí. I v zimě se stěhuje a často to jsou právě i penziony, chaty či chalupy na horách, kde je nutné něco převézt. Firma Stěhování bez dřiny je na podobné situace připravena, kromě vozového parku disponuje i dalším vybavením, které tyto horské akce vyžaduje.

Například na konci roku 2018 jsme zajišťovali stěhování na horách, konkrétně v oblasti Horních Míseček. Z dané akce je i úvodní fotografie k článku, další můžete vidět na našich oficiálních stránkách v sekci Stěhování na horách.

Připravíme cenovou nabídku

Čeká vás podobná situace a nechcete danou akci řešit vlastními silami? Kontaktujte naši firmu, rádi vám poskytneme bližší informace, včetně cenové nabídky, na základě které se rozhodnete o tom, jestli nám dáte důvěru k realizaci stěhovací akce nejen v horských oblastech.

Za nás můžeme říci, že vždy uděláme maximum, abyste byli spokojení, stejně jako naši předchozí zákazníci, kteří si již ověřili, že s námi platí to, na čem se dopředu domluvíme.

Vaši stěhováci.