Vánoce 2018

Rok se sešel s rokem a máme tu opět pár dnů do Vánoc. I v letošním roce ještě stále můžeme doufat, že se dočkáme bílých Vánoc, ikdyž předpovědi ukazují spíše opak. Nicméně naděje umírá poslední, v současné době se v některých místech sníh drží, někde méně, jinde více, ale jak to bude za 11 dnů, to těžko odhadovat.

Využijte těchto dnů a dopřejte si zasloužený klid a zkuste se zbavit stresů z pracovního i soukromého života. Někdy je to složité, to víme, ale pokuste se o to. Kdy jindy, než na vánoční svátky… buďte se svou rodinou, nejbližšími, kamarády, zkrátka s těmi, které máte rádi a víte, že se na ně můžete spolehnout a dodají vám tolik potřebnou energii.

A vánoční dárky? Možná teprve sháníte, možná již máte zabaleno. I zde platí, že všeho s mírou. Nenechte si pokazit náladu narvanými obchody, pozdním doručením od dopravců, prostě to hoďte za hlavu. Většina z nás ocení snahu, nápad a to, že některý dárek přijde se zpožděním se občas stane, Vánoce nejsou jen o dárcích, ačkoliv to tak z reklam vypadá a bohužel to čím dál více ovlivňuje i životy těch nejmenších z nás, kterým díky tomu může uniknout ono tajemství Vánoc a pravdu se dozvědí dříve, než by chtěli – víme, je to diskutabilní téma, ale každé dítě rádo sní, neberme jim to.

Pohodové předvánoční období přeje tým Stěhování bez dřiny.